DELCON Frýdek-Místek

Certifikovaný prodejce
Adresa
Ostravská 152
Frýdek-Místek
738 01
Otevírací doba

Po-Pá 9:00 - 17:30
Sobota 9:00 - 12:00

Nezávislé hodnocení prodejny

QR kód

Vystavené produkty

thaya

Thaya

Odolná sendvičová matrace s velice jemnými, provzdušňovacími anatomickými zónámi. Střední část sendvičového jádra z pěny Flexifoam® vysokého objemu, díky tlakovému pojení. Ortopedické, stabilní a komfortní jádro. Potah Relaxtic, s dutým vláknem. Pratelný na 60°C. Výška 16 cm.

Detail produktu
SUPER_FOX_BLUE_28_WELLNESS_KOMPO

New Dewine Blue Wellness 18/20/22/24/26/28

Antibakteriální pružná matrace s hybridní a studenou pěnou. Je úžasně pohodlná, tuhá tak akorát a nemilosrdně vzdušná. Pokud chcete tuhost New Dewine, ale bez paměťové pěny a s větší pružností, jste na správné adrese. Hybridní pěna Blue spojuje ty nejlepší vlastnosti studené i paměťové pěny a latexu: Je pružná, prodyšná, má optimální tuhost, vynikající termoregulaci, pomáhá omezit pocení a je super odolná. Matraci budete milovat! Vyberte si výšku matrace a profilaci hybridní pěny Blue! Vhodná i do ložnic s většími výkyvy teplot. Antibakteriální pratelný potah s přírodními vlákny. • New Dewine Blue Classic – varianta s jemnou relaxační masážní profilací pro spánkové gurmány

Detail produktu
SUPER_FOX_BLUE_28_CLASSIC_KOMPO

New Dewine Blue Classic 18/20/22/24/26/28

Antibakteriální pružná matrace s hybridní a studenou pěnou. Je úžasně pohodlná, tuhá tak akorát a nemilosrdně vzdušná. Pokud chcete tuhost New Dewine, ale bez paměťové pěny a s větší pružností, jste na správné adrese. Hybridní pěna Blue spojuje ty nejlepší vlastnosti studené i paměťové pěny a latexu: Je pružná, prodyšná, má optimální tuhost, vynikající termoregulaci, pomáhá omezit pocení a je super odolná. Matraci budete milovat! Vyberte si výšku matrace a profilaci hybridní pěny Blue! Vhodná i do ložnic s většími výkyvy teplot. Antibakteriální pratelný potah s přírodními vlákny. • New Dewine Blue Classic – varianta s masivní rovnou hybridní pěnou Blue pro vyznavače klasiky

Detail produktu
kolos_bio_ecology_pk5d6482_tencel37_kolos-bio-ecology_kompob

Mosecco Bio

Robustní partnerská matrace s velkým rozdílem v tuhosti stran. Hybridní gelová pěna S-GT snoubí hebkost latexu s dokonalou distribucí tlaku gelových matrací (Gel-Touch). Nelepené jádro s provětrávacími kanálky. Super pružná tuhá strana a super jemná kopírující hybridní pěna na měkčí straně. Speciální termoregulační látka i potah Tencel® Lyocell® s 3D paropropustnou mřížkou. Vhodné pro všechny typy lamelových roštů, případně pro laťkové rošty.

Detail produktu
amundsen_kompo

Glacier

Matrace s unikátním vlnovým jádrem (SpineProtector pro ochranu páteře). Kombinuje pěny různých tuhostí ve vlnách. Díky tomu má matrace perfektní ortopedické vlastnosti . 7 - zónovoá profilace s provzdušníjícími kanálky, které mění v matraci vzduch s každým pohybem těla - technologie AirForce.

Detail produktu
romantika_plus_kompox

Detica Plus 20/24

Vysoká robustní, ortopedická matrace. Pratelný potah s kašmírovými vlákny. Volba výšky 20 nebo 24 cm. Vysoká nosnost a tuhost. Střední část sendvičového jádra z pěny Flexifoam® vysokého objemu Zvýšená opora při vstávání. Vhodná pro alergiky. Pratelný potah. *Tužší strana do 150 kg. Měkčí strana do 130 kg. Potah s dutým vláknem. Pratelný na 60°C.

Detail produktu
frodo_air_26cm_kompo

Comfort Air 18/22/26

Luxusní matrace v akci 1+1 zdarma s možností volby výšky. Matrace s línou pěnou (visco, paměťová pěna) pro maximální komfort a hluboký spánek. Vysoce vzdušný hřebenový zámek vrstev, díky kterému není potřeba použití lepidel. Luxusní potah Wellness line s CNC proševem a 3D klimatizační mřížkou Thermo&Air Control je snímatelný a dělitelný na 2 poloviny. Je též pratelný na 60°C.

Detail produktu