Moravskoslezský kraj

Matrace Ostrava, Bruntál, Opava

Výběr správné matrace není snadnou záležitostí. Měli byste mu věnovat dostatek času a energie. I když si vyhlédnete konkrétní matraci na internetu, je dobré navštívit kamennou prodejnu a matraci osobně vyzkoušet. Jen tak zjistíte, zda vám skutečně vyhovuje. V Moravskoslezském kraji máte možnost navštívit hned několik certifikovaných prodejců matrací, roštů a dalších postelových doplňků.

Ve Frýdku Místku na vás čeká certifikovaný prodejce matrací Tropico Matrace Matex v obchodním centru Frýda na ul. Na Příkopě 3727. Najdete tu pestrou nabídku roštů a matrací, a navíc i Poradnu zdravého spánku dr. Sleepa. Široké zastoupení má firma Delcon Nábytek. Prodejny působící jako poradny dobrého spánku najdete v Ostravě, Krnově, Opavě a Novém Jičíně. Čekají zde zkušení a vyškolení prodavači, kteří vám podají vyčerpávající informace o matracích, roštech a dalších doplňcích nezbytných pro zdravý a spokojený spánek. Matrace najdete v Ostravě také ve větších obchodních řetězcích – Jena nábytek či Sconto nábytek, dále v internetovém obchodě Alfa.cz na ul. 28 října nebo DK Morava Consult, s.r.o. na ul. Aleše Hrdličky.

Bydlíte-li v Kopřivnici nebo jejím blízkém okolí, navštivte autorizované prodejce matrací Artika či Galia. V Bruntále působí hned dvě prodejny, které jsou vybaveny poradnou Dr. Sleepa – Matrace Best v Miloticích nad Opavou a Studio zdravého spánku na ulici Ruská 10. V těchto prodejnách najdete počítač s dotykovou obrazovkou. Když zadáte základní údaje o vašich tělesných proporcích, doporučí vám konkrétní matraci.

Najděte si prodejce matrací, který je vám nejblíže…

Matrace k vyzkoušení
Zrušit
Zavřít
Ok
Zrušit
Zavřít