SCONTO Nábytek - Hradec Králové

Adresa
Rovná 1724
Hradec Králové - Březhrad
503 32
Otevírací doba

OTEVÍRÁME 9.8.2012 od 8:00 hod

PO-PA : 10-20 hod, SO-NE : 9-19

Hodnocení prodejny
QR kód

Vystavené produkty

BERGEN_FLEX

Bergen Flex

Robustní ortopedická matrace. Zejména pro aktivní osoby požadující pevnou a stabilní matraci, která dokáže díky speciální profilaci ulevit unaveným svalům. Vhodná například pro sportovce.

Detail produktu
FJORD

Fjord

Matrace je určena pro vyznavače jednoduchosti a pohodlí. Vhodná zejména pro studenty nebo teenagery.

Detail produktu
CUREM_H6_ROBUST

Curem H6 Robust

Robustní, ortopedická matrace, která i přes svou odolnost neztrácí schopnost se dokonale přizpůsobit. Pro osoby, které se chtějí ponořit do luxusního snu jménem CUREM a zároveň jsou milovníky tužšího poležení. Pěny jsou pečlivě vybrány a zkombinovány tak, aby se jejich vlastnosti navzájem vyzdvihovaly a přinesly tak nejkvalitnější spánek.

Detail produktu
CUREM_H6_VELVET

Curem H6 Velvet

Luxusní, ortopedická matrace nižší střední tuhosti s hybridní a visco paměťovou pěnou. Toužíte po sametové lehkosti??? Tato matrace nižší střední tuhosti Vám to splní. Dokonale Vás obejme a dovolí Vám vyspat se do růžova.

Detail produktu
POCKETTA

Pocketta

Oboustranná ortopedická matrace s jádrem se 7 zónovým uspořádáním taškových pružin, které samostatně reagují v každém bodě = ideální kopírování a podpora těla. Pro milovníky maximálního komfortu a vzdušnosti. Vhodná pro všechny, kteří trpí zvýšenou potivostí.

Detail produktu
Visco Kokos Clinic

Visco Kokos Clinic

Tužší matrace s paměťovou pěnou, kokosovou výztuhou, 7 anatomickými zónami a potahem, pratelným na vyvářku pro dokonalou hygienu. Matrace s dvěma lehacími pocity.

Detail produktu
PALAU_CLINIC

Palau Clinic

Pro milovníky tužších a bytelných matrací se skvělými ortopedickými vlastnostmi. Robustní matrace Memory Clinic nabízí zvýšenou tuhost a dokonalé pohodlí. Díky vysoké visco XXL konstrukci má matrace mimořádně vysokou nosnost a schopnost zabraňovat tvorbě proleženin. Pouhým otočením matrace zvolíte mezi pružností a paměťovým komfortem.

Detail produktu
Nordkapp memory

Nordkapp memory

Komfortní přizpůsobivá ortopedická matrace bez lepidel s rozdílnou tuhostí stran. Přináší vzdušnost a čistotu Vašemu lůžku. Pro ty, kterým vyhovují unikátní vlastnosti paměťové pěny a upřednostňují klasické poležení bez profilací.

Detail produktu
SATURN_SUPER_PLUS_2021

Saturn Clinic plus

Pro milovníky tuhého, komfortního a zdravého spánku. Vyšší tuhost konstrukce však zachovává poddajnost matrace a její vhodnost pro mechanicky i motorem polohované lamelové rošty. Dopřejte si tužší komfort. Rozdílná tuhost a konstrukce stran.

Detail produktu
VISCO_AIR_NEW

Visco Air new

Sendvičová matrace s paměťovou pěnou, ventilační profilací, zvýšenou tuhostí a funkčním pratelným potahem s extrakty Aloe Vera. Středová část jádra je tvořena ze zastudena tvářené pěny Flexifoam® vysoké objemové hmotnosti pro přirozenou tuhost a extrémní pružnost. Odolnost + vzdušnost + výborné ortopedické vlastnosti + vysoký spánkový komfort.

Detail produktu
BONELLIA_NEW

Bonellia

Odolná matrace s vysokou prodyšností, kterou ji zaručuje kvalitní pružinové jádro bonell. Pro milovníky pohodlí, které zajišťuje právě tato odolná, pružinové matrace. Potěší také všechny, kteří trpí zvýšenou potivostí.

Detail produktu
LUND_FLEX

Lund Flex

Oboustranná matrace se vzdušnou konstrukcí z kvalitních pěn Flexifoam®. Pro osoby požadující tužší a stabilní matraci, která dokáže díky speciální profilaci ulevit unaveným svalům. Vhodná i pro vyšší váhové kategorie.

Detail produktu
SLEEP_GUARD_FOX

Sleepguard Fox

Partnerská matrace s paměťovou pěnou přináší pohodlí pro stresem znavené tělo, odlehčení kloubů a celého pohybového aparátu. Paměťová pěna optimálně kopíruje, odlehčuje a podpírá tělo přesně tam, kde má. Mezivrstva z pružné studené pěny zaručí snadné otáčení při spánku, přirozenou podporu páteře a v neposlední řadě termoregulaci a omezení pocení na minimum.

Detail produktu
ANTISTRESS_VISCO

Antistress Visco

Pro lidi jež mají rádi klasické poležení bez profilací a potřebují stabilní matraci, která podepře a přesto se na ní cítíte jako v bavlnce. Matrace vhodná pro alergiky.

Detail produktu
SCONTO_MEDIBLOK_H3_FT

Mediblok H3

Pro ty, kteří potřebují pevnou a stabilní, zdravotní matraci, která se přizpůsobí tělu v jakékoli spánkové poloze.

Detail produktu
SLEEPGUARD_ANTIBACTERIAL

Sleepguard Antibacterial

Matrace bez lepidel se 2 pocity ležení, vysokou vzdušností a zvýšenou pevností. Pohodlí a relaxace bez paměťové pěny a bez pocení – to i díky pratelnému potahu Medicott s bavlnou. Poddajnější i tužší strana mají profilaci CubeCare, která pomáhá omezit tlak na tělo. Pro ty, kteří mají rádi na výběr. Idealní pro lidi, kteří hledají matraci šetrnou k životnímu prostředí a zároveň tak pohodlnou, že nepochopíte, jak jsme to udělali.

Detail produktu
SCONTO_SLEEPGUARD_MEDICAL_FT

Sleepguard Medical

Pro ty, co hledají tužší, ale dokonale pružné pohodlí s nevídanou vzdušností.

Detail produktu
SLEEPGUARD_COMODORE

SleepGuard Comodore

VRCHOLNÁ KONSTRUKCE S DOKONALÝM POHODLÍM, DYNAMIKOU A VZDUŠNOSTÍ. Latexová jemnost a paměťový odlehčující efekt. Velmi vysoká vzdušnost a termoregulační funkce pružinového jádra AirForce, které má v jednolůžku více jak 1500 samočinně reagujících pružinek s ventilačními kanálky. Matrace s celkově vyšší tuhostí, vynikající podporou páteře a zónovou přizpůsobivostí a zvýšenou odrazovou pružností.

Detail produktu
web_muriel

Muriel

Detail produktu
7760-color_dreams_new

Color Dreams

Detail produktu
9562-web_sol

Sol

Detail produktu
3514-maxima_comfort_kompo

Maxima Comfort

Detail produktu
7789-saturn_superplus_kompo_web

Saturn Super+ NEW

Detail produktu
Topper_Comfort_visco_orange_new_vyrez
Tropico

Topper VISCO

již od 3 290 

Luxusní vrchní (krycí) matrace z paměťové (visco) pěny střední tuhosti v pratelném potahu s gumovými pásky pro snadné přichycení i k vysokým matracím.

LOGO MEDICAL
zdravotnický prostředek
CE
značka
16008-4let
záruka
vyska-7
Výška 7 cm
vyska-5
Výška 5 cm
Detail produktu
Topper_Comfort_Flexi_Wellness_White_New_vyrez
Tropico

Topper FLEXI

již od 2 790 

Luxusní vrchní (krycí) matrace z pružné pěny Flexifoam® vyšší střední tuhosti v pratelném potahu s gumovými pásky pro snadné přichycení i k vysokým matracím.

LOGO MEDICAL
zdravotnický prostředek
CE
značka
16009-3let
záruka
vyska-7
Výška 7 cm
vyska-5
Výška 5 cm
Detail produktu