Překvapte svou polovičku na Mezinárodní den žen milým dárkem

Nezapomeňte 8. března na Mezinárodní den žen! Popřejte nejen svým životním partnerkám, ale všem výjimečným ženám ve vašem životě. Babičce, mamince, sestře či kamarádce. A svou lásku překvapte doma malým dárečkem. Máme pro vás několik tipů! Čtěte dál.

Není kytka jako kytka

Přece jen se neumíte smířit s představou, že by od vás žena nedostala květinu? Dobrá tedy. I v tomto případě doporučujeme mírně odlišnou alternativu. Řezaná květina je bezesporu nádherná. Bohužel již po pár dnech její krása uvadá a z květiny se rázem stává odpadem.

Udělejte ženě radost pokojovou květinou! Do květináče můžete například naaranžovat zapichovátko ve tvaru srdce nebo na něj napsat milostný vzkaz. Umístěte květinu v ložnici na viditelném místě. Drahá partnerka si tak ráda každý večer před spaním připomene, jak pozorného muže má doma.

Překvapte!

Své drahé polovičky si určitě vážíte a je potřeba jí to čas od času připomenout. K takovému významnému dni máte skvělou příležitost! Krásná slova jistě zahřejí partnerku na srdíčku, ale aby nabyly opravdového významu, musíte je dokázat i svými činy. Staré, ale neuvěřitelně moudré a pravdivé rčení.

Na první dojem nejbanálnější činy jsou právě těmi nejkrásnějšími. Muž, který doma uklidí, nachystá večeři nebo jen převleče postel do čistého povlečení, udělá drahé polovičce mnohem větší radost, než kdyby před ní položil diamant.

Bohatě postačí i malý dáreček, který ženě vyjádří vaši pozornost a upřímnou lásku k ní. Vybavte si, co by vaše drahá ocenila.

Co má ráda? Čokoládu nebo slaninu? "Sem s nimi!"

Jaké má záliby? Ráda fotí? Krásné fotoalbum se společnými fotkami jí jistě dojme.

Má zdravotní potíže? Bolí jí za krkem? Pak určitě ocení anatomický polštář, se kterým bude každé probuzení bezbolestné a příjemné.

Popřemýšlejte, čím byste okouzlili právě vaši ženu. Malé radosti váš vztah popoženou kupředu a tím správným směrem. :-)