Novoroční program dne

Nechte se inspirovat novoročními tipy, jak nezaspat Nový rok a naopak si jej užít naplno a netradičně.

ANO

1. Načerpejte energii

Po silvestrovském dovádění je rekonvalescence pro každého nezbytná. Vychutnejte si zasloužený odpočinek a vstávejte až ve chvíli, kdy se budete cítit dokonale odpočatí. To platí i pro nepříznivce silvestrovské zábavy. Dejte si záležet, abyste na Nový rok hýřili načerpanou energií.

NE

1. Nevyspávejte celý den

Byla by velká škoda strávit 1.ledna převážně celý den v posteli. Nezapomeňte, že "Jak na Nový rok, tak po celý rok". Věříme, že za dveřmi ložnice na vás čeká v příštím roce spousta dalších krásných zážitků, jen jim musíte jít trošičku naproti. Buďte stateční a udělejte první krok z postele ven. A nezapomeňte, vykročte z ní pravou nohou. :-)

ANO

2. Relaxujte

Teď je ta pravá chvíle, udělat si na sebe konečně čas a dopřát si zaslouženou relaxaci. Toužili jste si přečíst knihu, ale přes rok jste se k ní bohužel nedostali? Napravte to hned teď! Toužíte se svým partnerem po společném odpočinku, který si užijete nanejvýš během společného spánku? Dopřejte si například romantickou koupel pro dva. Povídejte si, plánujte, smějte se! A nezapomeňte, že hádky k Novému roku rozhodně nepatří!

NE

2. Neuklízejte

Ať vás ani nenapadne chopit se třeba vysavače. Na úklid tento den rozhodně zapomeňte! Tradice praví, že úklidem na sebe akorát tak upletete bič a následující rok se, milé hospodyňky, usoužíte k smrti. Nezapomeňte, že máte dalších 365 dní v roce, tak si alespoň na Nový rok dejte pohov.

ANO

3. Procházka

Jestliže netrávíte Nový rok na cestách a návštěvách u své rodiny, neseďte celý den doma. Vydejte se s partnerem či přáteli na novoroční procházku. Navíc čerstvý vzduch prospěje i jedincům, kteří bojují s novoroční kocovinou. Zhluboka se nadechněte a oddejte se kráse zimní přírody.

NE

3. Gauč

Trávit 1. ledna celý den jen tak na pohovce a u televize rozhodně nedoporučujeme! Nějakou tu chvíli si samozřejmě dopřát můžete, ale nepromarněte tak celý den. Podle novoroční tradice vás v takovém případě čeká rok, kdy budete líní a to by byla škoda, nemyslíte?