Toppery

Krycí (vrchní) matrace tzv. toppery jsou praktickým doplňkem pro každé lůžko. Zvýší komfort vašeho spánku, podpoří ortopedické a hygienické vlastnosti matrace, ochrání ji před znečištěním a prodlouží její životnost. Nabízíme vám luxusní toppery, pro jejichž výrobu byly využity polyuretanové pěny různé tuhosti...

VíceToppery můžete položit jak na zcela novou, tak i na starší matraci. Velmi vhodné jsou obzvláště pro kontinentální postele. Manipulace s nimi je velmi snadná - jednoduše je položíte mezi stávající matraci a prostěradlo, pro dokonalou fixaci mají v rozích našity gumové pásky. Jsou opatřeny snímatelným potahem, který můžete prát v domácích pračkách. Krycí matrace dodají vašemu lůžku pohodlí, a vy budete spát zdravým a spokojeným spánkem.

topper_visco_classic
Tropico

Topper VISCO

již od 2 690 
3 390 

Luxusní vrchní (krycí) matrace z paměťové (visco) pěny střední tuhosti v pratelném potahu s gumovými pásky pro snadné přichycení i k vysokým matracím.

zaruka-4
záruka
vyska-7
Výška 7 cm
vyska-5
Výška 5 cm
test-60
zátěžový test
provedeni-wellness
Provedení Wellness
Detail produktu
Akce
topper flexi
Tropico

Topper FLEXI

již od 1 790 
2 340 

Luxusní vrchní (krycí) matrace z pružné pěny Flexifoam® vyšší střední tuhosti v pratelném potahu s gumovými pásky pro snadné přichycení i k vysokým matracím.

zaruka-3
záruka
vyska-7
Výška 7 cm
vyska-5
Výška 5 cm
test-50
zátěžový test
provedeni-wellness
Provedení Wellness
Detail produktu
Akce