Zařizujete hnízdečko lásky? Nepodceňujte vybavení ložnice

Pečlivě jste si vybrali místo k bydlení, barvy stěn, vybavení kuchyně. Nezapomněli jste ale na ložnici? Budete v ní trávit minimálně třetinu vašeho společného soužití.

Správná postel je základ

Nejdůležitější věcí v ložnici, jestli ne v celém bytě, je postel. Budete do ní společně padat po náročném dni v práci, lenošit o deštivých víkendových dnech, vyspávat po náročných akcích.

Taková postel by měla být pohodlná, funkční, šetrná k vaší páteři a líbivá na pohled. Všechny tyto parametry mají naše postele Tropico Continental.

Do partnerské postele patří partnerská matrace

Pokud už ve svém bytě nebo domě postel máte, určitě se vyplatí investovat do kvalitní matrace. V našem sortimentu najdete matrace různých velikostí, tvrdostí a materiálů.

Oblíbené jsou v poslední době matrace z tzv. VISCO pěny, která se tvarem přizpůsobí vašemu tělu. Z tohoto materiálu vyrábíme i praktické partnerské matrace. Z každé strany mají jinou tuhost a při nákupu jedné dostanete druhou zdarma.

Pokud si nevíte rady s výběrem matrace, poraďte se s Dr. Sleepem. Vybraný kus si pak potáhnete jednou z našich designových látek.

Nezapomínejte na detaily

Společné čtení v posteli nebo sledování filmů bude určitě nedílnou součástí vašeho společného bydlení. Správný polohovatelný rošt do vaší postele udělá z těchto chvil nejpříjemnější část dne.

Postel už jste vybrali, ale musíte také pod něčím spát. Antistresová přikrývka, která pomáhá uvolnit nahromaděný stres, možná pomůže předejít nějaké té hádce. Anatomické polštáře vám přijdou vhod, když zrovna nebude na blízku partner, který by vám namasíroval krk. Případně si vyberete jiný polštář nebo přikrývku z naší široké škály doplňků.