Sportovci, nespěte na žíněnce, ale na pořádné matraci!

Patříte mezi ty, kteří si jdou každé ráno zaběhat, několikrát týdně navštíví posilovnu nebo se dokonce věnují nějakému sportu závodně? Pak určitě víte, jak je pro vaše tělo důležitý odpočinek a kvalitní spánek. Seznamte se s matracemi, které výrobci navrhli speciálně pro sportovce!

Dopřejte svému tělu klidný spánek

Po náročném dni plném fyzické aktivity si tělo zaslouží odpočívat. Zvláště po sportu je pro regeneraci důležité úplné uvolnění svalů. Nejlépe se tělo uvolní ve spánku - tedy pokud je spánek pohodlný.

A proč se vyplatí investovat do nové matrace?

  • Kvalitní matrace vám poskytne dostatečně pevnou oporu a zároveň se vám přizpůsobí, díky tomu po celou dobu spánku vaše páteř zůstane v optimální poloze.
  • Šíjové a zádové svaly se mohou dokonale uvolnit. Nemusí držet páteř ve správné poloze jako na staré proleželé matraci.
  • Na pohodlné matraci se nebudete tak často převalovat, spánek tedy bude klidnější a všechny jeho fáze budou probíhat tak, jak mají.

Možná jste právě zjistili, proč se někdy budíte s rozlámaným pocitem a bez energie. Na vině je nevhodná matrace.

Vyberte si z nabídky matrací Sport & Relax

Výrobce matrací Slumberland navrhnul dvě speciální matrace pro sportovce. Mají výborné ortopedické i hygienické vlastnosti, promyšlenou konstrukci a jsou z vysoce kvalitních materiálů. Obě jsou navíc vhodné pro partnery, protože mají z každé strany jinou tuhost.

  • Matrace Stefanie v sobě kombinuje několik pěn Flexifoam různých tuhostí. Zelená ložná plocha je o trochu měkčí než modrá, obě jsou však rozdělené do sedmi anatomických zón s masážní profilací. Každé části vašeho těla se tedy dostává speciální péče.
  • Partnerská matrace Frigo z pěny Flexifoam má jednu z ložných ploch rozdělenou na pět anatomických zón se systémem Airforce, který zajišťuje vzdušnost matrace.

Obě matrace mají pratelný a snímatelný potah, můžete ho snadno rozdělit na dvě části a vyprat ho postupně, a to na 60°. Díky tomu vaše matrace vydrží déle jako nová.