Prodejny zdravého spaní - znáte je?

Výběr správné matrace je pro zdravý spánek podstatný, a proto je dobré věnovat mu náležitou pozornost.

Navštívit můžete online Poradnu dr. Sleepa, ale také kamenné prodejny autorizovaných a certifikovaných partnerů společnosti Tropico. Ti nabízejí jak konfigurátor matrací dr. Sleepa, tak možnost vyzkoušet si produkty Tropico osobně.

Před návštěvou studia si prohlédněte sortiment matrací, který nabízíme.

SpiSladce.cz

Tohoto prodejce můžete navštívit v kamenných prodejnách v Praze a Příbrami. Na českém trhu má již 18 let dlouhou tradici a odborníci Vám pomohou s výběrem všeho potřebného pro zdravý spánek, matracemi a postelemi počínaje, přes anatomické polštáře, přikrývky a další produkty. Pokud chcete nejdříve využít možnosti konzultace, pracovníci rádi zodpovědí Vaše dotazy v e-mailové poradně nebo telefonicky.

Rosty.cz

Prodejnu tohoto obchodu můžete navštívit v Praze – Záběhlicích. Vyzkoušet si zde můžete opravdu široký sortiment. Vedle matrací se obchod Rosty.cz specializuje na lamelové a motorové rošty a postele. Na Vaše dotazy rádi zodpovědí ochotní pracovníci a v případě, že si zde něco pro svůj zdravý spánek vyberete, můžete si to nechat dovézt do domu pomocí dopravy společnosti Rosty.cz.