Přikrývky a polštáře pomohou

Poruchy se spánkem patří v dnešní době k častým problémům mnoha lidí. Mohou mít různou formu – špatné usíná, časté probouzení během noci nebo brzké buzení.

Důvodů může být hned několik – zlé sny, nadměrné pocení, chrápání, časté nutkání močení, stres, nervozita, zdravotní problémy či rušivé patogenní zóny. Běžnou příčinou bývá také nezdravý životní styl - přílišná konzumace jídla, nadměrné kouření a konzumace alkoholu.

Bylinky nebo čerstvý vzduch?

Zoufalí lidé hledají řešení v podobě bylinkových čajů, změnou umístění nábytku v ložnici, přísunu čerstvého vzduchu či přechodu ke zdravé stravě. Mnohdy vymění matraci, ale nevelký důraz dávají na kvalitní přikrývky a polštáře. Zdá se to jako banalita, ale za příčinou špatného spánku leckdy stojí nevhodně zvolené přikrývky a polštáře.

Řešením jsou kvalitní přikrývky a polštáře

Jejich kvalita není závislá pouze na hřejivosti. Velmi důležitá je také potahová látka, náplň či velikost. Dnešní nabídka obchodních prodejců nabízí velmi komfortní přikrývky a polštáře. Jeden z největších českých výrobců matrací Hilding Anders ČR, a. s. přišel na trh s mimořádnými novinkami. Udržet stálou teplotu těla pomáhají přikrývky a polštáře Geltech® VIKING. Této užitečné vlastnosti je dosaženo díky ideální propustnosti vlhkosti a vzduchu. Jejich potahová látka v přírodní barvě neprošla žádnými chemickými úpravami, proto jsou vhodné především pro alergiky.

Výborné termo-izolační vlastnosti nabízí luxusní přikrývky a polštářky CUREM® EXCLUSIVE. Jsou dosaženy vytvořením vzduchových kapes (dvě separátní přikrývky spojené v jednu), a ještě umocněny jedinečnou výplní Amball®. Potah je složen z bavlny s příjemným hebkým povrchem. Přikrývky a polštáře CUREM® EXCLUSIVE jsou lehké a poddajné.

Není nad čím váhat

Ať už jsou to studené nohy, unikání tepla nebo alergické reakce, tyto příčiny špatného spánku umí vyřešit kvalitní přikrývky a polštáře. Stojí-li tyto nezbytné ložní doplňky v cestě ke zdravému a kvalitnímu spánku, váhavost není na místě. Jejich výměna se určitě vyplatí.