Pošlete nám vtipné fotky svých dětí a vyhrajte polštáře a přikrývky za 6 000 Kč

Na Facebooku se právě rozjíždí nová soutěž o doplňky do ložnice od firmy Tropico. Výhry v celkové hodnotě 6 000 Kč tentokrát čekají na tři soutěžící, kteří se podělí o nejvtipnější fotky svých dětí v postýlkách.

Ať už máte doma miminko nebo puberťáka, můžete díky němu vyhrát doplňky do ložnice v hodnotě 2 000 Kč. Stačí, když své dítko vyfotíte v posteli zatímco dělá něco vtipného a fotku pošlete na e-mail hildinganders.tropico@gmail.com.

Fotka nejprve projde kontrolou, zda nebyla stažena odněkud z internetu. Poté ji přidáme do alba na facebookové stránce Matracetropico.cz a až do 5. 8. 2015 pro ni můžete sbírat hlasy. Právě jejich počet pak rozhodne o top 3 fotkách, jejichž autoři se mohou těšit na hodnotné ceny.

Aloe Vera za nejvtipnější fotky

Čím dříve fotku pošlete, tím více času získáte na sbírání “lajků”. Soutěž začíná už 15. 7. 2015, proto neotálejte, foťte a mailujte. Jakmile bude vaše fotka v albu, požádejte své přátele, aby pro ni hlasovali kliknutím na “To se mi líbí”.

Po skončení soutěže odměníme tři fotky s nejvyšším počtem “lajků”. Pro výherce jsou přichystány sety polštářů a přikrývek Aloe Vera, které jsou vhodné pro alergiky i astmatiky.

Přečtěte si další informace o soutěži a pochlubte se skopičinami svých ratolestí.