Podporujeme české beachvolejbalistky. Držte jim palce s námi!

Duo českých plážových volejbalistek Martina Bonnerová a Barbora Hermannová nosí už několik let na dresech naše logo. Právě začíná nová sezóna - přečtěte si, jak se jim zatím daří.

Martina s Barborou jsou mistryně ČR 2013 a vícemistryně ČR 2014. Loňskou sezónu navíc zakončily přímo famózně. Jako teprve druhý český pár vyhrály turnaj Světového okruhu v JAR.

Při prvním letošním zápasu na Fuzhou Open v Číně je sice v prvním kole play-off vyřadily soupeřky z Vanuatu, i tak se ale umístily na pěkném 17. místě.

A co je nejdůležitější - Martina s Barborou se úspěšně kvalifikovaly na mistrovství světa! V termínu od 26. 6. do 5. 7. tak budou na holandských hřištích bojovat o cenný titul.

Litevské úspěchy a švýcarské prohry

Po návratu z Číny stihly naše plážové volejbalistky zazářit na hřištích v Litvě. Na Continental Cupu ve Vilniusu porazily soupeřky ze Srbska i Slovenska a kvalifikovaly se tak do finále.

Následoval rychlý přesun do Lucernu, kde se příliš nedařilo - náš tým porazily Italky, Brazilky i Holanďanky. Takový už je ale sport.

Držte Martině s Bárou palce spolu s námi a těšte se na nové zprávy z hřiště. Sledujte novinky na oficiálním webu nebo facebookové stránce.