Podívejte se na nejšílenější místa, kde můžete přespat

Připadá vám někdy vaše ložnice už příliš nudná? Chtěli byste zažít dovolenou, na kterou budete vzpomínat po celý život? A jak by se vám líbilo spát v hotelu na strmém útesu nebo v korunách deštného pralesa? Seznamte se se světovými hotely, které svým návštěvníkům nabízejí opravdu neopakovatelný způsob, jak strávit noc.

Hobbit Motel na Novém Zélandu

Máte rádi filmy Pán prstenů a Hobit? Pak se jeďte podívat na Nový Zéland a ubytujte se v hobitím motelu! Malé domečky jsou o trochu větší, než byly ve filmech, abyste se v nich nemuseli celou dobu ohýbat. To ale nic nemění na pohádkovém zážitku!

Hotel Magic Mountain v Chile

Uprostřed přírodní rezervace Hulio Hulio najdete skálu obrostlou mechem a trávou, po jejíchž stěnách stékají vodopády. Ne jejím vrcholu jsou vchodové dveře, ke kterým vede dřevěný závěsný most. Uvnitř je pak několik pokojů, ze kterých se před spaním můžete kochat okolní čistou přírodou.

Podmořský hotel Poseidon na Fidži

Jezdíte rádi k moři? A co se takhle jednou zkusit ubytovat se pod jeho hladinou? Jak by vám usínalo pod dvanácti metry vody, ve které se prohání exotické ryby? Jen se připravte, že si za noc v tomto hotelu trochu připlatíte.

Hotel Propeller Island v Německu

Hledáte něco zajímavého a neobvyklého? Navštivte jeden z 27 pokojů berlínského hotelu Propeller Island. Pečlivě si vyberte, každý je totiž úplně jiný! Chcete strávit noc ve vězení? Nebo vás láká místnost plná zrcadel?

Hotel Ariau Amazon Towers v Brazílii

Tento hotel vypadá z dálky trochu jako létající talíře, které právě přistávají uprostřed deštného pralesa, na břehu Amazonky. Ve skutečnosti je to luxusní ubytování postavené ve výšce korun stromů. Dopřejte si stejně exotickou dovolenou, jako to v tomto hotelu udělal Bill Gates nebo britský princ Charles!

Vybrali jste si? Pokud ne, zadejte do vyhledávače popis vašeho ideálního hotelového pokoje, určitě někde na světě existuje.