Ochrana matrace Slumberland

Abychom si zachovali dostatečnou hygienu matrace, měli bychom dbát na její ochranu. K tomu nám poslouží matracové chrániče. Představíme Vám chrániče matrace Slumberland Medical a Slumberland Aegis.

Co mají společného?

Hlavní funkcí chrániče je ochrana matrace před ušpiněním. Zvyšuje její hygieničnost a prodlužuje životnost. Matracové chrániče Slumberland jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů, které zaručují vysokou kvalitu. Jejich výplň tvoří 100% polyesterové duté silanizované rouno v různé gramáži, proto částečně působí jako tepelný izolant.

Materiály, ze kterých jsou vyrobeny jejich potahy, prošly přísným testováním a splňují normy pro certifikaci ÖKO TEX STANDARD 100.

Konstrukčně jsou navrženy tak, abyste s jejich instalací neměli žádný problém. V podstatě jsou to podložky, které mají v rozích našity gumové pásky. Tak se snadno přichytí k jakékoliv matraci. A co je velmi důležité, užitné vlastnosti matrace nijak neovlivňují.

Ochrana matrace Medical

Matracový chránič Slumberland Medical zajišťuje vysokou hygienu lůžka díky své výplni a potahové látce, které jsou pratelné až na 95°C. Je možné ho použít i v místech, kde se často střídají nocležníci – v hotelích či penzionech.

Jestliže Vás v noci trápí nadměrné pocení, revmatismus nebo trpíte alergií, je určen právě pro Vás. Materiál použitý na jeho výrobu pomáhá tyto potíže minimalizovat. Pořídit ho můžete za necelých pět set korun.

Speciální úprava povrchu Aegis

Matracový chránič Slumberland Aegis, který zajišťuje maximální ochranu matrace, je součástí setu s polštářem a přikrývkou s povrchovou úpravou AEGIS. Tato speciální látka dokáže narušit potravinový řetězec roztočů, čímž zabrání jejich dalšímu množení. Antibakteriální složení snižuje riziko vzniku astmatu.

I přes tyto vynikající účinky chránič nezpůsobuje žádné dráždění pokožky, což bylo opakovaně dermatologicky testováno. Prát ho můžete na 60°C. Za 580 Kč tak získáte komfortní ochranu Vaší matrace.