Oblíbené matrace 90x200cm

Všechny matrace Slumberland jsou velmi kvalitní a dovedou uspokojit i uživatele s vysokými nároky na spaní.

Zahrnují matrace latexové, pěnové i pružinové. Některé mají velmi specifické vlastnosti určené pro konkrétní skupinu uživatelů, jiné zase tak praktické, že jsou oblíbené u širokého spektra zákazníků. Většinou se jedná o matrace 90x200 a 160x200 cm. Některé z nich Vám nyní představíme.

Romantika v kašmíru

Možná kvůli možnosti použití v manželských postelích, možná díky luxusnímu potahu Cashmere nebo snad i pro svůj název je matrace Romantika velmi oblíbená. Její jádro je vyrobeno ze speciální pěny Flexifoam®, která jí dodává vysokou pružnost a prodyšnost. Má dvě strany tuhosti: střední MEDIUM s masážní profilací a tužší HARD se 7 anatomickými zónami a přírodními kokosovými vlákny.

Díky této variabilitě stran je matrace „Romantika“ velmi vhodná pro partnery, kteří mají rozdílné požadavky na tuhost matrace. Jednoduchým otočením získají dvě zdánlivě různé matrace, ovšem se stejnou výškou i rozměrem. Velikost matrace 90x200 je pro toto použití velmi praktická.

Matrace „Romantika“ je opatřena potahovou látkou „Cashmere“. Vznikla spojením známé kašmírské vlny a moderních materiálů. Jestliže trpíte pocitem studených nohou, je vhodná právě pro Vás.

Cool motivy pro mladé

Rozměr matrace 90x200 cm je ideální do dětských postelí, obzvláště pokud je opatřen potahovou látkou „TEENAGE“. Mladiství si mohou vybírat z atraktivního motivu „Music“ s kytarou a lebkou anebo sportovně založení z cyklistického motivu „Trial“.