Naučte se vybírat matrace na míru

Spánkem, v posteli, a tedy na matraci, strávíme čtvrtinu a ti šťastnější dokonce třetinu svého života.

Když spíme, naše tělo se regeneruje a dokonce na odpočinek spalujeme více energie, než během stejné doby, když jsme vzhůru a třeba jen sedíme u televize.

Máte tu správnou matraci pro Vás?

S pokrokem technologií výroby si nyní můžeme tak říkajíc nechat ušít vlastní matraci na míru a on-line poradna dr. Sleepa nám pomůže, jaká je pro nás ideální. Co všechno si můžeme zvolit? Prakticky cokoliv. Začínáme rozměry, typické, atypické, nadměrné, prostě takové, jaké se hodí přesně na vaši postel. Jestli má být vysoká, nízká, tlustá, tenká, vzdušná, tuhá. Dále materiál, dnešní matrace jsou většinou pěnové, ale pěn je několik druhů, BIO pěna, taštičková, líná. Samozřejmostí je také kombinace všech druhů pěn.

Kvalita zůstane?

Ano, kvalita zůstává. Na parametrech totiž vůbec nezáleží, výroba matrace na míru probíhá stejně. Všechny matrace, které v obchodě Slumberland naleznete zaručují tu nejlepší kvalitu ošetřenou mnoha standardy, kontrolou výstupní kvality a nejpřísnějším výběrem nezávadných materiálů. Jde o váš spánek a vaši spokojenost. Oba začínají u matrace!