Matrace Zlín

Vybrat tu správnou matraci může být někdy velkým oříškem, obzvlášť pokud máte zdravotní problémy související s páteří. V tomto případě je nutné jejich výběr nepodcenit a poradit se s odborníky. Světem matrací Vás provedou kvalifikovaní prodejci po celé České republice. V minulém článku jsme Vás seznámili s prodejnami našich matrací nedaleko Plzně a nyní se zaměříme na Zlínský kraj.

Široká nabídka matrací standardních i na míru - to jsou matrace Zlín

Přímo ve Zlíně najdete hned dvě prodejny matrací. Nábytkové studio BYTEX působí v prodejní pasáži TERNO na Tř. Tomáše Bati 398. Navštívit je můžete od pondělí do soboty od 9 do 18 hodin. Druhá zlínská prodejna J+H Zdravé spaní na Tř. 2. Května 5 nabízí až 70 matrací přímo k vyzkoušení. Slouží zároveň jako výdejní místo pro svůj internetový obchod. Další prodejnu této firmy najdete i v Holešově na nám. E. Beneše 6. Vybrat si zde můžete matraci běžných i atypických rozměrů.

Nechte si odborně poradit

Pokud to máte blíže do Kroměříže, zavítejte do Kuchyňského a interiérového studia HARKO s. r. o. se sídlem na ul. Kotojedská 434. Parkoviště a bezbariérový vchod naleznete na ulici Mánesova. Toto interiérové studio se specializuje na kompletní vybavení interiérů nábytkem včetně postelí s rošty a matracemi. Dle konkrétních požadavků Vám zde pomohou vybrat ideální matraci do Vaší postele.