Matrace Praha

Čas od času stojí před nákupem nové matrace každý. Když už si ji vybereme a koupíme, tak očekáváme, že nám bude sloužit několik let bez jakýchkoliv problémů. Její kvalita a vlastnosti jsou tedy velmi důležité. Ovšem jak vybrat tu správnou a vhodnou právě pro vás?

Promyslete si požadavky

Není dobré výběr nijak uspěchat. Bylo by vhodné si nejprve v klidu promyslet, co vlastně od matrace očekáváte, jaké máte zdravotní problémy apod. Pokud máte k dispozici připojení k internetu, určitě stojí za to, udělat si malý průzkum. Alespoň si vytvoříte přehled o tom, jaké matrace vůbec v dnešní době existují, jaké mohou mít vlastnosti, jaké jsou cenové hladiny anebo jaké vyžadují uložení. Velmi dobrým pomocníkem jsou v tomto případě stránky www.drsleep.cz, kde si pomocí konfigurátora najdete matraci přímo pro vás. Stačí velmi jednoduše zadat pouze základní informace s vašimi tělesnými proporcemi, typem postavy nebo preferencí tvrdosti matrace.

Ale ne vždy si vytvoříte jasnou představu o vaší matraci na internetu. Existují nejrůznější portály s matracemi, že se velmi lehce zahltíte někdy až zbytečnými informacemi. Nezbude vám nic jiného, než zajít do kamenného obchodu k odbornému prodejci. A to vám také doporučujeme.

Svěřte se do rukou odborníků

Odborně vyškolení pracovníci vyslechnou vaše požadavky a doporučí konkrétní typ matrací. Vámi vybranou matraci tak vidíte “na vlastní oči”, můžete si na ni lehnout a osobně vyzkoušet její tvrdost, pružnost, materiál..... V některých prodejnách se můžete dokonce setkat s nabídkou elektronického měření na přístroji Ergo Check, který dokáže dle vašeho typu postavy a převažující polohy spaní stanovit tu nejvhodnější matraci pro vás.

Velkou výhodu mají nakupující matrací v Praze. Zde jsou matrace Slumberland zastoupeny už v 16 kamenných obchodech. Ať už je to Centrum zdravého spánku v obchodním centru Spektrum v Čestlicích, Plan A Design v Dejvicích, prodejna Matrace BEST ve Štěrboholech, UNIS-N, s.r.o. na Smíchově, Kuchyně VEGA na Rohanském nábřeží, H+T Matex v Záběhlicích a Novém Městě, FANIDI na Veletržní nebo kterákoliv jiná prodejna, všude jsou připraveni vám ochotně poradit a předvést matrace Slumberland. Potřebujete-li tedy koupit novou matraci a jste-li z Prahy nebo odkudkoliv jinde z České nebo i Slovenské republiky, zajděte k našim prodejcům a věříme, že budete s jejich službami spokojeni.