Matrace Plzeň

Už jste si prohlédli naše internetové stránky s nabídkou různých matrací a váháte, kterou si pořídit? Doporučujeme navštívit některou z našich prodejen, kde si vybrané matrace můžete vyzkoušet přímo „na tělo“, a dozvědět se o nich vše, co Vás zajímá. V tomto článku Vám poradíme, kde můžete koupit kvalitní matrace Slumberland, pokud bydlíte v Plzni nebo jejím okolí.

Dobrá rada nad zlato aneb matrace v Plzni

Nejblíže od Plzně můžete matrace koupit v Nezvěsticích. Poradnu pro dobrý spánek Postele Losina najdete na ulici Losiná 299. Jedná se o jednoho z největších odborníků ve svém oboru v Plzeňském kraji. Každý všední den od 9 do 18 hodin a v sobotu od 9 do 14 hodin jsou připraveni podat Vám vyčerpávající informace.

Další autorizovaný prodejce matrací je vzdálen necelých 20 km od Plzně směrem na Nepomuk. Dům nábytku na ul. Husova 573 v Blovicích nabízí širokou škálu bytových doplňků. Kvalifikovaně Vám zde poradí při výběru matrací, roštů i polštářů a přikrývek. Samozřejmostí je možnost parkování u prodejny.

Dlouholeté zkušenosti s prodejem nábytku a matrací má firma Nábytek Klatovy. Na ulici Tyršova 682 nabízí matrace včetně roštů. S jejich výběrem Vám zde pomůžou nejen odborní pracovníci, ale také kiosek s dotykovou obrazovkou se speciálním konfigurátorem. Ten Vám po zadání základních parametrů doporučí konkrétní matraci vhodnou přímo pro Vás. K dispozici jsou Vám každý všední den od 9 do 17 hodin s polední přestávkou od 12 do 13 hodin a v sobotu od 9 do 12 hodin.

Značka Slumberland je zárukou kvality

Ať už si pojedete vybrat matraci do Nezvěstic, Horažďovic, Klatov nebo Blovic, všude najdete kvalitní matrace Slumberland. Jsou zárukou komfortního a zdravého spánku.