Matrace Ostrava

Způsob nakupování má každý jiný. Někdo nakupuje výhradně v internetových obchodech, jiný nedá dopustit na osobní kontakt v kamenných prodejnách. Pokud patříte k těm, kteří preferují spíše druhý způsob nakupování, a právě stojíte před nákupem nové matrace, přinášíme Vám pár tipů na odborné prodejce matrací Slumberland. Tentokrát se zaměříme na matrace v Ostravě.

Pestrý výběr matrací v Ostravě

Slumberland nabízí vynikající rodinné matrace již od roku 1919. Produkty této značky splňují požadavky trhu na vysokou kvalitu a dostupnou cenu. Matrace jsou výráběny v České republice.

Matrace Slumberland koupíte v Ostravě hned na několika místech. Jedna z největších prodejen potřeb pro dobré spaní v Moravskoslezském kraji je INTENA nábytek na ul. Grmelova 8 v Ostravě - Mariánských horách. Nabízí široký výběr matrací včetně roštů a doplňků.

 intena

 

Dalšího certifikovaného prodejce matrací s poradnou pro dobrý spánek naleznete v Ostravě na ulici Varenská 3309/5. Její pracovníci jsou připraveni podat Vám vyčerpávající informace a doporučit Vám konkrétní matraci. Prodejna Domestav slouží zároveň jako výdejní místo e-shopu.

Pro obyvatele městské části Ostrava - Jih jsou nejpřístupnější prodejny ORFA Nábytek a Kika Ostrava