Matrace a rošty pro silnější postavy

Sháníte nové vybavení postele a máte nějaké to kilo navíc? Výrobci roštů a matrací na vás myslí. Dopřejte si dostatečně odolný rošt a pořádně pevnou matraci, vaše pohodlí je na prvním místě!

Zvolte matraci s vysokou tuhostí

Máte doma proleželou matraci a rozvrzaný rošt? Pak je na čase investovat do nového vybavení postele, které něco vydrží! Zamiřte do XXL sekce prodejen a vyberte si rošt i matraci na míru vašim potřebám.

Pro silnější postavy se hodí matrace s vyšší tuhostí, které lépe reagují na tlak těla. Spánek na tvrdší matraci pro vás bude pohodlnější, matrace vám i déle vydrží. Jak se vám líbí třeba XXL matrace Maximus s nosností až 160 kg?

Jádro této matrace tvoří tuhá pěna Flexifoam®, zpevněná je navíc ještě deskou s kokosovým vláknem. Ložná plocha matrace je rozdělena na sedm anatomických zón pro vaše maximální pohodlí.

A jaký pořídit rošt?

Nespěte na pevné desce kvůli strachu z poničení lamelového roštu! Pro každou matraci je nejlepší rošt z pevných nebo pružných lamel, který zajistí cirkulaci vzduchu. Na pevném podkladu by se v matraci držela vlhkost a dařilo by se plísním a roztočům.

Výrobci silnějším zákazníkům nabízí zpevněné varianty lamelových roštů. XXL lamelový rošt je z kvalitního vrstveného dřeva, jeho konstrukce je pevnější než u běžných roštů, samotné lamely jsou o několik centimetrů silnější. V oblasti beder si pak můžete tuhost roštu upravit podle potřeby pomocí zdvojených lamel a posuvných gumiček.

Neomezujte se!

Zdravý a pohodlný spánek je důležitý pro vaše celkové zdraví i dobrou náladu. Nešetřete na své posteli, vždyť v ní trávíte třetinu každého dne! Pořiďte si takové vybavení, které bude odpovídat vaší postavě. Uvidíte, že se vám bude spát mnohem lépe.

Pevné rošty a tuhé matrace si oblíbíte, i pokud nepotřebujete vyšší nosnost, ale patříte mezi milovníky tvrdého spánku. Ani u vás není důvod, abyste se převalovali na příliš pružné matraci.