Kvalitní potah na matraci

Nedílnou součástí matrace je její potah, který může ovlivnit celkovou kvalitu a komfort spaní.

I když si koupíme matraci s vynikajícími ortopedickými vlastnostmi, nevyspíme se dobře, pokud její potah bude nepříjemně svědit. Při nákupu bychom tedy měli pamatovat také na potah na matraci.

Co všechno umí?

Má hned několik funkcí: izoluje naše tělo od matrace a v závislosti na gramáži potahové látky zajišťuje prodyšnost. V průběhu spánku absorbuje vznikající vlhkost - především pot, který zanechává různé nežádoucí látky (vodu, sůl, tuk, pach). Potah na matraci brání jejímu znečištění a udržuje ji čistou. Právě kvůli zachování dostatečné hygieny je dobré vybírat potah na matraci takový, který můžeme sejmout a prát na vyšší teplotu.

Potahy na matrace Slumberland nabízí něco navíc

Potahy na matrace Slumberland mají kromě těchto základních funkcí i nadstandardní vlastnosti. Pokud se hodně potíte a jste alergici, zvolte potah „HYPO“. Je prošitý dutým vláknem, které vytváří tzv. klimatizační vrstvu. V tomto provedení umožňuje velkou prodyšnost.

Při nákupu matrací Slumberland můžete dále vybírat z potahů na matraci „Aegis“, „Aloe Vera“, „ Jojoba“, „Wellness“ nebo „AirMaster“. Všechny jsou k pokožce šetrné, prodyšné a jemné na dotek, poskytují úplné pohodlí. Spánek na kvalitní matraci Vám maximálně zpříjemní.