Kvalitní potah na matraci

Nedílnou součástí matrace je její potah, který může ovlivnit celkovou kvalitu a komfort spaní. Potah matrace (chránič matrace) se stává součástí českých postelí stále častěji. Při správném výběru potahu prodloužíte nejen životnost matrace, ale dosáhnete také maximální čistoty vašeho lůžka.

Co všechno umí potah matrace?

Má hned několik funkcí:

  • izoluje naše tělo od matrace a v závislosti na gramáži potahové látky zajišťuje prodyšnost
  • v průběhu spánku absorbuje vznikající vlhkost - především pot, který zanechává různé nežádoucí látky (vodu, sůl, tuk, pach)
  • potah na matraci brání jejímu znečištění a udržuje ji čistou.
  • právě kvůli zachování dostatečné hygieny je dobré vybírat potah na matraci takový, který můžeme snadno sejmout a prát na vyšší teplotu. 

Chránič matrace Slumberland nabízí něco navíc

Chrániče matrace Slumberland mají kromě těchto základních funkcí i nadstandardní vlastnosti.

Matracový chránič Slumberland Medical

Potah matrace je navržený tak, aby jej bylo snadné přichytit k vaší matraci. Alergici ocení pratelnost potahu na 95°C, tím tak dáte sbohem nežádoucím roztočům. Potah matrace doporučujeme použít všude, kde je hygiena na prvním místě. 

Matracový chránič Slumberland Aegis

Materiál výplně poskytuje výborné termoregulační vlastnosti. Tento chránič byl vyvinut speciálně pro alergiky. Jeho úprava AEGIS aktivně brání zvyšování populace roztočů narušováním jejich potravinového řetězce. Potah balíme v dárkových taškách.

Materiály těchto chráničů splňují přísné normy - certifikace ÖKO TEX STANDARD 100.

 

potah