Chránič matrace

V dnešní době je kladen velký důraz na kvalitní potahy matrací, od kterých vyžadujeme dlouhou životnost a odolnost materiálu. Ovšem chcete-li, aby Vám matrace vydržela ještě déle, pořiďte si chránič matrace.

Ten je ideálním prostředkem k prodloužení komfortu a životaschopnosti vaší nové matrace, jakož i její čistoty. A co je důležité, vše tak, aniž by omezil její funkčnost!

Na čem je postaven princip chrániče matrace?

Je to především jeho náplň. Skládá se z dutých vláken, která mají hned několik užitečných vlastností. Velmi dobře dokáží absorbovat vlhkost, takže chrání matraci jak před potem a dalšími tělními tekutinami, tak i proti akutním nehodám s vylitou sklenkou, kterým se čas od času nikdo nevyhneme. Další velmi užitečnou vlastností našich chráničů je vysoká úroveň hygieny. Díky výplni z kvalitního dutého vlákna a potahu lze chránič matrace prát bez obav až na 90°C! Tak se zamezí tvorbě nežádoucích roztočů. Veškeré materiály, které jsou použity pro výrobu chrániče, prošly testováním a splňují přísné normy certifikace ÖKO TEX STANDARD 100.

Instalace chrániče a jeho rozměry

Chránič matrace se umísťuje pomocí gumových úchytů, které jsou našity v rozích a zachycují se pod matraci. Teprve na ně se položí oblíbené prostěradlo. Tím, že jsou úchyty vyrobeny z gumy, usnadňují instalaci a umožňují připevnění na jakoukoliv výšku matrace. Chrániče se vyrábí v různých velikostech, jsou dostupné pro jednolůžko i dvoulůžko. Ovšem máte-li atypický rozměr matrace, není pro nás problém vyrobit chránič matrace přímo na míru pro vás!

Nezmění chránič matrace její vlastnosti?

Nemusíte se obávat ztráty pružnosti a ortopedických vlastností vaší matrace, neboť naše chrániče jsou natolik tenké a nenápadné, že si jich při spánku ani nevšimnete. Jejich největší předností je variabilita a přizpůsobivost. Naše produkty jsou navrženy tak, aby poskytovaly maximální komfort a vytvořily tak ideální podmínky pro váš zdravý a klidný spánek.