Anatomické polštáře

Ideálním řešením problémů s přeleženým krkem jsou anatomické polštáře.

Není snad člověka, který by neznal problémy s přeleženým krkem. Chtě nechtě se to čas od času přihodí každému. Vzbudíte se a nemůžete pohnout krkem. Nezbývá nic jiného, než to postupně rozhýbat. Někdy pomůže teplý obklad, jindy masáž....., ale máte vždycky po ruce někoho, kdo by vám ji udělal? Není lepší takovým problémům předcházet? Ideálním řešením jsou anatomické polštáře. Jsou speciálně navrženy tak, aby si je mohl dopřát opravdu každý.

Jak vybrat ten nejlepší

Základním parametrem, který se vyplatí sledovat, je jeho tuhost. Je vhodné vycházet z vašich osobních preferencí a z toho, co je vám prostě příjemné. Většina našich anatomických polštářů se proto vyrábí ve třech stupních tuhosti. Nejměkčí SOFT polštáře, které se poddají hlavě jen s nejmenším odporem, potom varianta MEDIUM se středně tuhým jádrem a nakonec nejtužší elastická varianta HARD. Ovšem důležitou vlastností je také přizpůsobivost tvaru a jednotlivým polohám krku, hlavy a zad.S našimi polštáři si můžete být jisti, že všechny modely poskytnou vašim krčním svalům potřebné uklidnění a uvolnění, a to nezávisle na své tuhosti.

Představíme vám anatomický polštář TOM

Anatomický polštář TOM
Řadí se mezi naše TOP výrobky, neboť nabízí to nejlepší - kombinaci latexu a viscoelastické pěny. Na jedné straně zajišťuje latex tvarovou stálost a na straně druhé poskytuje pěna nezvyklý komfort. Společně tvoří základ polštáře s vynikajícími ortopedickými vlastnostmi. Má sice jednoduchý, ale za to promyšlený funkční tvar. Díky tomu můžete tento polštář používat nejen ke spánku, ale také jako oporu zad při sledování televize nebo sezení u počítače. Tento anatomický polštář je dodáván v rozměrech 60x35x13 cm v antialergické úpravě.