1.DÍL: Bydlení podle znamení zvěrokruhu- ryby, rak, štír

Vnímáte vliv znamení zvěrokruhu na lidské chování? A myslíte, že mohou mít vliv také na spánek? My ano. Připravili jsme pro vás čtyřdílný miniseriál o tom, jak si vybavit postel, potažmo celou ložnici podle znamení, ve kterém jste se narodili.

Nechte se při zařizování ložnice inspirovat nejen vlastním vkusem nebo feng shui, nechte za sebe mluvit taky vesmírné vlivy :-) . V prvním díle miniseriálu poradíme se zařizováním vodním znamením.

Ryby (21.2.-20.3.)

Ryby se obvykle vyžívají v doplňcích. Polštáře, deky, přehozy, koberce, květiny a mnoho dalších maličkostí dělají typickou rybu šťastnou a vytváří z jejího pohledu útulný domov. Mnoho ryb hledá doplňky s ezoterickou tématikou, rády ve svých myšlenkách utíkají z reality do svého "vlastního" světa. Ryby milují přírodní materiály, ale raději než kusy nábytku upřednostňují pohodlí. Jsou schopny sedět na zemi na polštářích, v sedacích pytlích, nebo spát na matraci, umístěnou jen tak třeba na zemi.

Rak (22.6.-22.7.)

Jedinci ve znamení raka jsou velmi citliví a většinou je pro ně nejdůležitější rodinné zázemí, které když si vybudují, nesmí nikdo narušit. Rodina pro ně znamená všechno na světě, proto se snaží tuto harmonii vnést i do svých domovů.

Raci mají často sklony k vetešnictví, proto se nedivte, že se u nich doma můžete setkat s unikátními kousky nábytku a doplňků, které mají například po babičce.

Lidé ve znamení raka potřebují cítit pohodu a klid domova. Milují také svíčky a příležitostně dlouhé polehávání v posteli. V takovém případě by jim mohla vyhovovat matrace, která vyniká především upravenou tuhostí, která napomáhá správně rozložit tlak v oblasti beder. Dopřeje vám nejen klid na duši, ale i na těle.

Štír (24.10.-22.11.)

Pokud si štír zařizuje své bydlení, pečlivě si rozmýšlí, jaké vybavení si pořídí, protože si ke svým věcem vytvoří určitý vztah a nerad původní věci mění za nové. Volí obvykle praktický a pohodlný nábytek. Kde je to možné, tam věší závěsy, protože miluje intimní atmosféru a nemá v oblibě prudké sluneční světlo.

Pro štíra je ložnice nejdůležitější místností v bytě, většinou bývá přepychově vybavená. Mívají často problém s usínáním, měli by proto ve svých ložnicích větrat častěji než jiná znamení, protože je pro ně pocit "čerstvého" nadechnutí spojován s pocitem volnosti, který je pro ně nejdůležitější.

Jistě ocení pocit volnosti i během spánku, který jim může dopřát například matrace, která je oslní luxusním kašmírovým, snímatelným potahem a funkcí maximálního provzdušnění.