Adresa
Sychrov 55 (JEDNOTA)
Vsetín
755 01
Otevírací doba

PO-PÁ: 9:00 - 17:00
SOBOTA: 9:00 - 12:00

Nezávislé hodnocení prodejny

QR kód

Vystavené produkty

DELLY_PLUS

Selly Plus

Ortopedická sendvičová matrace s vysoce vzdušným nelepeným spojem, tvořeným anatomickou vlnkou. Vhodná pro alergiky. PATELNÝ POTAH RELAXTIC (60 °C) Klimatizační vrstva dutého vlákna zvyšuje prodyšnost, izoluje a omezuje pocení. S funkcí odvodu statického náboje pro hluboký spánek. Je vyrobený ze 2 částí - snadná manipulace.

Detail produktu
super_fox_28_wellness_kompo

New Dewine Wellness 18/20/22/24/26/28

Matrace s paměťovou a pružnou stranou s možností volby výšky. Je úžasně pohodlná a ještě lepší než kdy dřív. Přidali jsme na vzdušnosti, maximalizovali termoregulaci a noční pocení omezili na minimum. Zvýšili jsme pružnost, pevnost a odolnost matrace. Lehněte si a poznejte vynikající elastické vlastnosti, dokonalou podporu a odlehčení těla i znavené mysli! Budete ho milovat! Funkční pratelný potah. • New Dewine Wellness – varianta s jemnou relaxační masážní profilací pro spánkové gurmány

Detail produktu
romantika_plus_kompox

Detica Plus 20/24

Vysoká robustní, ortopedická matrace. Pratelný potah s kašmírovými vlákny. Volba výšky 20 nebo 24 cm. Vysoká nosnost a tuhost. Střední část sendvičového jádra z pěny Flexifoam® vysokého objemu Zvýšená opora při vstávání. Vhodná pro alergiky. Pratelný potah. *Tužší strana do 150 kg. Měkčí strana do 130 kg. Potah s dutým vláknem. Pratelný na 60°C.

Detail produktu