Trenčiansky kraj

Matrace Myjava, Trenčín a Partizánske

Sháníte novou matraci, už jste navštívili nespočet internetových stránek a stále se nemůžete rozhodnout pro konkrétní model? Můžeme vás uklidnit, že to není nic neobvyklého. Na trhu se vyskytuje nepřeberné množství moderních materiálů, konstrukcí a technologií, díky kterým matrace poskytují unikátní vlastnosti. Pokud kupujete matraci jednou za cca 7 let, je pochopitelné, že se v této široké nabídce těžko orientujete. Raději se obraťte na odborníky, kteří vám poradí a pomohou s výběrem.

Pobýváte-li v Trenčianském kraji, navštivte certifikovaného prodejce matrací Tropico prodejnu Woodservice v Myjavě na nám. M. R. Štefánika, ve Staré Turé na ul. Dibrovova 243 nebo v Trenčíně v Obchodním centru Laugaricio na ul. Belá 7271. Kvalifikovaní pracovníci vás vyslechnou, vysvětlí neznámé odborné pojmy a doporučí určitou matraci. Neostýchejte se, na matraci si poležte i několik minut, ať poznáte, zda vám skutečně vyhovuje.

Obyvatelé a návštěvníci Partizánskeho a okolí mají možnost navštívit autorizovaného a certifikovaného prodejce matrací Vlamipet Za riekou Nitrou 11. Najdete zde i Poradnu zdravého spánku Dr. Sleepa. Je označena barevnou samolepkou, kterou určitě nepřehlédnete. Na počítači s dotykovou obrazovkou jednoduše zadáte své tělesné parametry, a program vyhodnotí, která matrace je pro vás nejlepší.

Využijte možnosti osobní konzultace a vyzkoušení. Zajistíte si tak zdravý a pohodlný spánek na správné matraci a roštu.

Matrace k vyzkoušení
Zrušit
Nova_1

Nova sedačky s.r.o.

Nedožerská cesta 1268/17A
Prievidza
971 01
Certifikovaný prodejce
Autorizovaný prodejce
Detail prodejce
Zavřít
Ok
Zrušit
Zavřít