Pěnové polyuretanové matrace

Pěnové matrace, to již dávno neznamená molitan. Nejnovějším produktem soudobé technologie je kompaktní polyuretanová (PUR) pěna Flexifoam®.

Jde o zbrusu novou generaci těchto pěn. Polyuretanová matrace přináší mnoho výhod, například je lze částečně polohovat a pod zátěží kopírují rošt.

Dají se použít univerzálně

Ať si vyberete matraci Babeta či Mimi pro vaše nejmenší, Stefanie nebo Standart, s polyuretanovou matrací dostanete vždy jak její nejlepší vlastnosti, tak naši maximální podporu. Jsou vybaveny snímatelným dvoudílným potahem AirMaster nebo řadou potahů Innovation, které lze rozdělit na poloviny a prát odděleně, takže vaše matrace bude vždy použitelná. Co ale polyuretanová matrace přinese bez ohledu na povlak, je skvělá prodyšnost spojená s dobrým odvodem vodních par. Proto se výborně hodí i do vlhčího prostředí.

Staré molitanové matrace můžete ponechat minulosti, budoucnost, ale hlavně současnost patří dostupným polyuretanovým matracím z pěny Flexifoam®, které vám ušetří práci s úklidem, ale hlavně vždy umožní spokojený a zdravý spánek.